DERMASTIR Výplňové sérum - Vitamín C

Novinka

Zrýchľuje mechanizmus obnovy buniek, odstraňuje čierne bodky a zbavuje pleť matného výrazu.

Vitamín C vo vysokej koncentrácii zrýchľuje mechanizmus obnovy buniek a zabraňuje pigmentácii.

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

65 €

Zrýchľuje mechanizmus obnovy buniek, odstraňuje čierne bodky a zbavuje pleť matného výrazu

pleťové sérum s vitamínom CDermastir výpňové sérum Vitamín C je prípravok v pevnej, tuhej forme vo vysokej dávke vitamínu až 25%. Ak je vitamín C v tuhej forme, jeho účinok je vyšší, ako keď je vo forme tekutej.

  • 25% Vitamín C
  • Antioxidant
  • Bieliaci účinok

Alta Care predstavuje túto vysokú dávku vitamínu C v tuhej forme, ktorá prenikne do pokožky za pomoci nanotechnológie. Vitamín C sa nachádza v 40nm čiastočkách, ktoré cielene preniknú cez pokožku. Úroveň takéhoto preniknutia je hlbšia ako pri iných formulách.

Vitamín C je dôležitý antioxidant, ktorý zabraňuje pigmentácii. Keďže prísun vitamínu C do pokožky je nerovnomerný, spoločnosť Alta Care Laboratoires vyvinula a vytvorila takúto formu pevného vitamínu C na základe výskumu.

Zložka v Dermastir Post-Filler je v pevnej forme a môže byť dávkovaná na tie partie tváre, ktoré potrebujú ochranu. Vitamín C je kľúčový prvok v produkcii kolagénu a jeho prítomnosť vo vysokej koncentrácii zrýchľuje mechanizmus obnovy buniek, odstraňuje čierne bodky a zbavuje pleť matného výrazu.

Dermastir Vitamin C pôsobí ako jemný exfoliátor, ktorý pomáha odstrániť pigmentáciu a zároveň pokožku zjemňuje.

vyplňové sérum použitie

NÁVOD NA POUŽITIE

Zmiešajte čiastočky vitamínu C s krémom a naneste zmes na časti tváre, ktoré majú sklon k pigmentácii, ako horná pera alebo lícne kosti.

Výborný účinok má aj pri zmiešaní s krémom na ochranu pred slnečným žiarením ktorý má nízku hladinu antioxidantov. Vitamin C Post-Op Filler sa môže nanášať priamo na časti tváre, ktoré majú sklon k pigmentácii.

Pre maximalizáciu účinku vyskúšajte bunkový aktivačný protokol

aktivačný protokol dermastir cellular

Balenie4 flaštičky x 4 ml
Celkový objem (ml)16