DERMASTIR TWISTERS RETINOL + SQALANE

Novinka

Sérum proti vráskam a pigmentácii

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

89 €

Sérum proti vráskam a pigmentácii

Toto jemné, veľmi inovatívne, transparentné sérum proti vráskam je vytvorené na lipofílnej báze a dodáva pleti zamatový vzhľad s nádychom púdru.

Dermastir Retinol Twisters je obohatené sérum proti vráskam s obsahom retinolu (vitamín A ), skvalénu a s výťažkom z bieleho čaju, ktorý na pleť pôsobí upokojujúco, má spevňujúci účinok a zanecháva ju žiarivú.

Výborné výsledky sa dosiahli aj pri starostlivosti o pleť so sklonom k pigmentácii.

Dermastir Retinol Twisters je lipofílne sérum, ktoré sa pre svoje jedinečné zloženie dá použiť aj pri iných ošetreniach pleti.

Zloženie:

  • RETINOL (VITAMÍN A): redukuje drsnosť, vrásky a pigmentáciu spôsobenú akumuláciou vystavovania sa slnečnému žiareniu a výrazne zvyšuje hladinu hydratácie pleti. Retinol sa osvedčil aj pri zlepšení elasticity pleti a vyhladení drsnej pokožky.
  • SKVALEN: nachádza sa v kožnom tuku a v olivovom oleji, zabraňuje tvorbe vrások, pleť chráni a zjemňuje. Skvalen tiež slúži ako prenikavý prvok, ktorá odvádza retinol priamo do pokožky.

  • BIELY ČAJ (THEA SINESIS): obsahuje flavonoidy, ktoré majú antioxidačné vlastnosti.

Návod na použitie:

Odkrúťte a jemne vytlačte obsah gélovej kapsule na končeky prstov. Aplikujte na vyčistenú tvár a krk. Premasírujte celú tvár.

Naneste sérum vo väčšom množstve na miesta, kde sú výraznejšie vrásky alebo pigmentácia a nechajte cez noc pôsobiť. Každá kapsula obsahuje množstvo prípravku len na jedno použitie.

Zloženie INCI:

Cyclomethicone, Isohexadecane, Dimethicone crosspolymer, Decyl olive esters, Propylene glycol dicaprylate/dicaprate, skvalen, extrakt z Camellia sinensis, Caprylic/capric triglycerides, Retinyl palmitate.

sérum proti vráskam a pigmentácii

Balenie50 kusov