Pleťové ampulky DERMASTIR HYALURONIC

Novinka

Sérum s kyselinou hyalurónovou.

Hydratuje pokožku, spomaľuje proces starnutia, zamedzuje vplyvu znečistenia zo životného prostredia ako aj vystavenia pokožky ultrafialovým lúčom.

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

119 €

Kyselina hyaluronová alebo hyaluronát

Hyaluronan (nazývaný aj kyselina hyaluronová alebo hyaluronát) je nesulfátový glycosaminoglycan, ktorý sa široko rozloží v spojivových, epiteliálnych a nervových tkanivách. Je to jedna z najhlavnejších zložiek v extracelulárnom ložisku a významne prispieva k proliferácii a migrácii buniek.

Priemerný človek s váhou 70 kg má v tele zhruba 15 gramov hyaluronanu, z toho jedna tretina sa preklápa (degraduje a syntetizuje) každý deň. Hyaluronan je hlavnou zložkou pokožky kde zapríčiňuje obnovu tkaniva.

Keď je pokožka nadmerne vystavená lúčom UVB, zapáli sa (spálenie od slnka) a bunky v kožnej vrstve prestanú produkovať hyaluronan, čím sa zvyšuje miera jeho degradácie.

Keď sa pokožka vystaví UV žiareniu, degradácia hyaluronanu sa v pokožke akumuluje. Kyselina hyaluronová zohráva dôležitú úlohu pri vzhľade vašej pokožky, jej citlivosti a funkčnosti. Prirodzené zloženie cukrov sa nachádza u všetkých cicavcov, je to hlavná zložka spojivového tkania v kožnej vrstve prítomná v hladine jej hustoty a vo vnútornej vrstve pod kožným povrchom. Kožné ložisko obsahuje kyselinu hyaluronovú a dve ďalšie dôležité zložky – kolagén a elastin.

hydratácia pokožky

Kyselina hyaluronová prirodzene zadržiava vodu ako špongia, dokáže absorbovať viac ako tisíc násobok svojej váhy. Pomáha tak pritiahnuť a udržať vodu v extracelulárnom priestore, čím pokožku hydratuje a zvyšuje jej objem a pevnosť. Kyselina hyaluronová taktiež dodáva nevyhnutné výživové zložky do živých buniek pokožky, poskytuje jej objem a pomáha tak jej celkovému vzhľadu.

Hydratácia pokožky

Proces starnutia, vplyv znečistenia zo životného prostredia ako aj vystavenie pokožky ultrafialovým lúčom spúšťajú proces, kedy bunky postupne strácajú schopnosť produkovať kyselinu hyaluronovú. Štúdie preukázali, že pokožka u starších ľudí obsahuje výrazne nižšie množstvo kyseliny hyaluronovej ako pokožka u mladšieho človeka.

hydratácia pokožky tabuľka

Ako starnete, tkanivo vašej pokožky sa postupne dehydruje a vlákna kolagénu a elastinu strácajú svoju štruktúru, čo sa prejavuje v strate objemu pokožky. Vytvárajú sa vrásky a kožné vačky, ktoré sú spoločným znakom pre starnúcu pokožku.

Ampulky s prípravkom pre ochranu pokožky Dermastir Hyaluronic sa rýchlo vstrebávajú do pokožky a bojujú proti príznakom starnutia ako sú vrásky a jemné línie.

Obsah kyseliny hyaluronovej sa v pokožke časom mení. Je to spôsobené poklesom syntézy, čo vedie k nižšiemu obsahu tejto kyseliny v kožnej vrstve.

Dôsledok je ochabnutie pokožky, jej stenčovanie, starnutie a pokles vlhkosti.

ampulka na hydratáciu pokožky s kyselinou hayluronovou

Po aplikácii Dermastir Hyaluronic na pokožku prenikne jeho obsah pod povrch a vyplní prirodzené vrstvy už prítomnej kyseliny hyaluronovej. Ampulky Dermastir Hyaluronic od Alta Care Laboratories sú garanciou kvality a luxusu.

Výrobok je vyrobený a certifikovaný vo Francúzsku. Alta Care Laboratories je jedna z prvých spoločností, ktoré priviedli tento výrobok na maloobchodný trh. Pred týmto produktom boli na trhu prípravky, ktoré sa používali len v salónoch krásy alebo boli určené lekárom.

Návod na použitie

Odlomte vrchnú časť ampulky. Naneste vzácne sérum priamo na pokožku alebo vmiešajte do krému či masky. Jemne masírujte problematické miesta až kým sa sérum úplne nevstrebe.

Normálny program

  • Fáza 1: Aplikujte jednu ampulku so sérom každé tri dni po dobu jedného mesiaca.
  • Fáza 2: Pre zlepšenie získaných výsledkov opakujte fázu 1.

Intenzívny program

  • Fáza 1: Aplikujte jednu ampulku so sérom každý druhý deň po dobu jedného mesiaca.
  • Fáza 2: Pre zlepšenie získaných výsledkov opakujte fázu 1.

Upozornenia

Nevystavujte sa slnečnému žiareniu. Zabráňte kontaktu s očami, ak sa prípravok dostane do očí okamžite ich opláchnite vodou. Vrchná časť ampulky sa musí odstrániť použitím kúska tkaniny.

Balenie10 x 2ml
Celkový objem (ml)20