Médiá

Nová BIO kozmetika Pearl - dajte pokožke v lete to najlepšie

Nová BIO kozmetika Pearl - dajte pokožke v lete to najlepšie
11 Jul

Veľa pohybu, zdravá strava a heslo: „To, čo nezjem, nedám na tvár.“

V súčasnosti sa mnohé z nás obracajú na zdravý životný štýl a prirodzenosť.

Napokon, práve životný štýl sa odráža na našej postave a najmä na pleti, ktorá je zvlášť citlivá na to, čo zjeme, ale aj na to, čo na pleť dáme.

A čo našej pleti najviac prospieva?

Sú to práve rastlinné oleje, ovocné alebo bylinné výťažky.

Novinkou na trhu sú krémy, ktoré obsahujú priemerne šesť až osem prírodných rastlinných olejov a výťažkov. Pomáhajú zlepšiť prirodzený a žiarivý vzhľad pokožky.

Krémy s týmto zložením nájdeme pod názvom PEARL COSMETICS.

Táto kozmetika ponúka prírodné produkty na vyčistenie, hydratáciu alebo ošetrenie pleti. Okrem toho, že krémy obsahujú prírodné zložky, nachádza sa v nich mnoho módnych aj užitočných prísad, ako je napríklad kyselina hyalurónová, ktorá je riešením v boji proti vráskam.

hydratačné sérúmPracovníci v Pearl Cosmetic majú viac ako 20-ročné odborné skúsenosti a všetky špeciálne prírodné oleje a výťažky rastlín lisujú za studena, nakoľko destilované by stratili svoje liečivé účinky.

Ak chcete získať svieži  vzhľad a dodať pleti to, čo potrebuje počas slnečných dní,  vyskúšajte kozmetiku Pearl ktorá vám prinesie radosť z dennej starostlivosti. Objednajte si jedinečné prírodné krémy jednoducho z nášho eshopu.

Vyšlo v časopise Madam Eva