Purigel Zobraziť väčšie

Purigel

adroll

Novinka

Aknózna pleť gélová suspenzia

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

29 €

VLASTNOSTI A INDIKÁCIE
Rôzne účinné látky Purigelu pôsobia dezinfekčne a odstraňujú odumreté bunky v najvrchnejších vrstvách pokožky. Pôsobia tiež na zvýšenie mechanickej obranyschopnosti pokožky najvrchnejších vrstiev pokožky, udržujú ju viac hydratovanú a zabraňuje vysušovaniu. Navyše, Purigel regeneruje pokožku od najvnútornejších vrstiev. Ďalšia dôležitá vlastnosť je, že znižuje tvorbu mazovej sekrécie v pokožke, a tým udržuje pleť čistú a bez lesku. Purigel tiež obsahuje zlúčeniny, ktoré majú protizápalové vlastnosti.

INDIKÁCIE
Pleť so sklonom k akné. Udržiavacia starostlivosť po liečbe akné. Mastná pleť, so sklonom k akné a/alebo čiernym bodkám. Vďaka kozmetickému gélu je Purigel určený na použitie na mužskú aj ženskú pleť.

NÁVOD NA POUŽITIE
Po očistení pleti naneste ráno na celú tvár alebo na ošetrovanú oblasť. Ak je potrebné, môže sa aplikovať viackrát denne. Medzi liečbou akné pomocou peelingu alebo inou terapiou sa použitie čistiaceho krému (Skin Tech)  odporúča. Purigel sa odporúča ako súčasť každodennej starostlivosti o pleť. Po použití starostlivo uzavrite.

PREKÁŽKY
Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste. V prípade podráždenia prestaňte používať. Nepoužívajte u detí. Ak máte akúkoľvek abnormálnu reakciu, okamžite navštívte svojho lekára.

KONTRAINDIKÁCIE
Alergia na niektorú zo zložiek.

ZLOŽENIE
Water (Aqua), Alcohol, Triethanolamine, Propylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Salicylic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Lactic Acid, Zinc PCA, Menthol, Allantoin, Arctium Lappa Root Extract, Sulfor, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Metabisulfite, PEG-30, Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium Phosphate, Benzyl Alcohol, Camphor, Disodium EDTA, BHT, BHA, Phenoxyethanol, Benzalkonium Chloride, Parfum, Hydrocycitronellal, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Celkový objem (ml)50ml / 1,7 fl OZ.