Atrofilin

adroll

Novinka

Anti-ageing
Odstránenie vrások

Hydratácia pleti
Pigmentácia

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

30 €

VLASTNOSTI A INDIKÁCIE
SKIN TECH Atrofillin® je dermatologicky testovaný krém bez parabénov, s globálnym účinkom proti starnutiu a zosvetľujúcim účinkom. Špecifická kombinácia účinných látok pomáha dosiahnuť skvelé výsledky, zlepšuje tón pleti, zvyšuje jej jas a znižuje príznaky krehkosti alebo suchosti. Atrofillin® má dvojaký účinok: vyjasňuje a zjednocuje pleť, zlepšuje kvalitu hrúbky pokožky. Príznaky starnutia pleti sú početné a postupné. Najviditeľnejšími príznakmi sú stenčenie pokožky (koža sa stáva suchou a krehkou, s viditeľnými žilkami) a postupne nerovnomerná pigmentácia. Starnutie urýchľujú agresívne faktory prostredia, ako napr. globálne chemické znečistenie, vietor a slnečné žiarenie, fajčenie cigariet.

Atrofillin® obsahuje hexapeptid pozostávajúci z prírodných aminokyselín, pomáha zlepšovať stav pokožky , čím sa zväčšuje objem v určitých zónach, znižuje účinok spôsobený starnutím pokožky a bojuje proti príznakom atrofie pokožky. Atrofillin® obsahuje aj niekoľko zosvetľujúcich zložiek: Morus Alba, aminoetylfosfín kyselina a Kojic dipalmitate, zložky, ktoré majú preukázaný zosvetľujúci účinok, spolu s deanolom, ktorý vykazuje schopnosť bieliť starecké škvrny. Atrofillin® je rýchlo sa vstrebávajúci krém, ktorý  nezanecháva lepkavé ani mastné zvyšky. Atrofillin® pomáha chrániť pokožku pred prejavmi starnutia. Krém je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleť, ktorá trpí fotostarnutím a/alebo chronickým starnutím.

NÁVOD NA POUŽITIE
Nanášajte jemnými, krúživými pohybmi niekoľkokrát denne počas niekoľkých týždňov, viac ako 3 týždne .

PREKÁŽKY
Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste. V prípade podráždenia prerušte používanie. Nepoužívajte na deti. V prípade akejkoľvek neobvyklej reakcie, okamžite navštívte svojho lekára.

KONTRAINDIKÁCIE
Alergia na ktorúkoľvek zo zložiek.

Celkový objem (ml)50ml / 1,7 fl OZ.