Kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné masky

Gold

Novinka

Exkluzívna jednorázová kolagénová maska s obsahom 24 karátového zlata - očné masky

Kompletné ošetrenia očného okolia v jednej maske

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

2 €

Jedinečná zlatá pleťová maska  obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie  než póry a dokážu veľmi  ľahko preniknúť  do hlbšej vrstvy  pokožky a intenzívne aktivovať  bunkovú činnosť.
     Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácii masky je pleť pevnejšia , pružnejšia a dochádza k redukcii jemných vrások.

Oči sú pohľadom ľudskej duše. Predstavujú vzácny a jedinečný dar, ktorý sme dostali do vienka. Zaslúžia si primeranú starostlivosť a rovnako aj očné okolie, ktoré býva poznačené vačkami, opuchmi, kruhmi pod očami a samozrejme vráskami.

Z viacerých dôvodov, prečo sú výrazné znaky únavy, opuchy očných vačkov a sotatných problémov týchto partíí, spôsobuje náš nesprávny životný štýl, nedostatok spánku, stres, absencia tekutín a aj dedičnosť. Ako zabrániť všetkým týmto negatívnym javom?

V prvom rade treba relaxovať a súčasťou relaxácie je aj používanie kolagénovej masky s obsahom zlata.

Očná maska je vyrobená najmodernejšími technológiami, konkrétne na princípe nanotechnológie. Maska obsahuje častice vo veľkosti atómov, ktoré zabezpečujú, aby sa zložky masky dostali cez steny buniek do ich vnútra.

Spôsob použitia :
     Po vyčistení pleti si masku aplikujte na okolie  očí  a nechajte pôsobiť 20-30 min. Po odstránení masky si zvyšok masky jemne vmasírujte do pokožky. Najvýhodnejšie je masku použiť na noc , potom už nie je potrebné aplikovať nočný krém.


Masky používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň.

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

Expiračná doba : 24 mesiacov.

Balenie1 ks

ďalšie produkty v kategórii: