Kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - Tvár

Gold

Novinka

Jednorázová kolagénová maska s obsahom 24 karátového zlata

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

4 €

Jedinečná zlatá pleťová maska  obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie  než póry a dokážu veľmi  ľahko preniknúť  do hlbšej vrstvy  pokožky a intenzívne aktivovať  bunkovú činnosť.
     Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácii masky je pleť pevnejšia , pružnejšia a dochádza k redukcii jemných vrások.

ČO JE KYSELINA HYALURÓNOVÁ?
    Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou súčasťou našej pokožky. Jej hydratačné a viskózno-elastické vlastnosti dodávajú Vašej tvári dokonalý tvar, hebkosť a prirodzenosť. Tieto kvality sa s pribúdajúcim vekom zhoršujú. Objavujú sa prvé vrásky, menia sa kontúry tváre, čo ovplyvňuje jej celkovú harmóniu. 

      Kyselina hyalurónová ako výplňový materiál je injektovaná priamo pod vrásku, vypĺňa ju zvnútra a vďaka vytvorenému objemu ju okamžite odstráni. Ďalej pôsobí ako lifting. Umožňuje upraviť kontúry a nerovnosti v oblasti tváre. Vďaka tomuto lifting efektu predstavujeme túto výplň kyselinou hyalurónovou ako alternatívu k zákrokom v plastickej chirurgii v prípadoch, keď pokles pokožky nie je príliš výrazný. Z tohto dôvodu sa odporúča pristúpiť k takémuto typu ošetrenia čo najskôr, aby sa tým oddialila nutnosť chirurgického zákroku.

Spôsob použitia :
     Po vyčistení pleti si obsah balenia naneste na tvár, zatvorte oči a nechajte pôsobiť 20-30 min. Po odstránení masky si zvyšok masky jemne vmasírujte do pokožky. Najvýhodnejšie je masku použiť na noc , potom už nie je potrebné aplikovať nočný krém.

Náš tip: Masku po aplikácii na tvár preložte na krk, alebo dekolt a nechajte pôsobiť ďalších 20 min. Budete prekvapená výsledkom.
Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň.

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

Expiračná doba : 24 mesiacov.

Balenie1 ks

ďalšie produkty v kategórii: