Znížená cena!
Dermastir Day cream + Night Cream + Twister Retinol Zobraziť väčšie

Dermastir Day cream + Night Cream + Twister Retinol

Novinka

Dermastir Day Cream

Dermastir Nigh Cream

Dermastir Twister Retinol

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

269 € 307,00 € s DPH

Denný krém proti vráskam

Denný krém na základe kaviáru s bohatým výživovým zložením predchádza tvorbe jemných línií a vrások a jeho výnimočné prísady chránia vašu pokožku.

Všetky zložky ostávajú aktívne vďaka baleniu bez prístupu vzduchu.

Dermastir denný krém dodá vašej pokožke výnimočné omladzovacie výsledky.

denný krém proti vráskam

kaviár

Denný krém Dermastir je vhodný pre všetky typy pleti a pre každú vekovú kategóriu a zároveň obsahuje zložky, ktoré obnovujú a udržiavajú hydratáciu pokožky.

Caviar Day Cream obsahuje komplex ingrediencií vyvinutých v Alta Care Laboratories. Patria sem antioxidanty, aminokyseliny a kolagén, ktorý má regeneračný účinok. Alta Care Laboratories ručia za kvalitu krému, keďže balenie bez prístupu vzduchu chráni jeho ingrediencie pred UVA a UVB žiarením.

Nočný krém proti vráskam

Nočný krém na základe kaviáru s inovatívnou myorelaxačnou technológiou od ALTA CARE LABORATORIES.

Navrhnutý tak, aby obnovil kontúry tváre a zjemnil jemné línie a vrásky.

Dermastir kaviárový nočný krém zmenšuje výrazové línie a zjemňuje jemné vrásky.

nočný krém proti vráskam

kaviár

Tento luxusný krém s výnimočným extraktom z kaviáru pomáha odstrániť výrazové vrásky a zjemňuje menšie vrásky. Krém obsahuje nielen vyživujúci extrakt z kaviáru ale je obohatený o detoxikačné látky pôsobiace v noci. Pleť je na druhé ráno hladšia, jednotnejšia, je hebkejšia a viditeľne mladšia.

Dermastir nočný krém obsahuje látky, ktoré sú chránené vďaka baleniu bez prístupu vzduchu, čím predchádza oxidácii a kontaktu s vonkajšími vplyvmi ako je kontaminácia alebo znečistenie v životnom prostredí.

Sérum proti vráskam a pigmentácii

Toto jemné, veľmi inovatívne, transparentné sérum proti vráskam je vytvorené na lipofílnej báze a dodáva pleti zamatový vzhľad s nádychom púdru.

Dermastir Retinol Twisters je obohatené sérum proti vráskam s obsahom retinolu (vitamín A ), skvalénu a s výťažkom z bieleho čaju, ktorý na pleť pôsobí upokojujúco, má spevňujúci účinok a zanecháva ju žiarivú.

Výborné výsledky sa dosiahli aj pri starostlivosti o pleť so sklonom k pigmentácii.

Dermastir Retinol Twisters je lipofílne sérum, ktoré sa pre svoje jedinečné zloženie dá použiť aj pri iných ošetreniach pleti.

ďalšie produkty v kategórii: