Znížená cena!
Dermastir Leave In Mask + Twister Q10 Zobraziť väčšie

Dermastir Leave In Mask + Twister Q10

Novinka

Dermastir Leave In Mask - 24 hodinová komplexná starostlivosť o zrelú pleť. Hĺbková regenerácia a výživa pleti. Intenzívna krém nie len pre zrelú pleť. 

Dermastir Twister Q10 - Kapsule s čistým koenzýmom Q10 redukujú jemné línie a vrásky, na zjemnenie pleti, omladenie a posilnenie

Viac detailov

Skladom - zasielame do 3 dní

139 € 178,00 € s DPH

Krém na tvár Leave-In denný aj nočný

Vekom sa pokožka stáva tenšou, preto je pre ňu namáhavé udržiavať hydratáciu a zložky krému v koži. Použitím lekárskej terminológie sa môže povedať, že maska Dermastir Leave-In pomáha znižovať transepidermálnu stratu vody (TEWL).

Jedna z najsilnejších stránok masky Dermastir Leave - In je jej zloženie
Je veľmi hustá, no zároveň nie hrubá, preto sa lahko nanáša. Má silné tenzioaktívne látky, viditelné volným okom. Keď vložíte prst do masky, jamka, ktorá sa vytvorí, sa následne sama vyrovná vďaka silnému tenzioaktívnemu zloženiu. Táto vlastnosť pomáha zložkám pretrvávať dlhší čas v pokožke. Pri kontakte s pokožkou pôsobí celú noc bez toho, aby sa zotrela. Zlepšenie pokožky je viditeľné hneď na druhý deď.

Znásobte účinok krémov a sér s maskou Leave-In

Táto maska sa môže nanášať na krémy, ale aj na hydrophilické séra, ktoré sú prítomné v kvapadlách alebo sklenených ampulkách.

Pomáha zložkám pretrvávať dlhší čas v pokožke a neunikať smerom von z pokožky, čo je dôležité pri znížení procesu starnutia pokožky.

maska na tvár a nočný krém

Jedna z dôležitých silných stránok masky Dermastir Leave-In je, že pri kontakte s pokožkou pôsobí celú noc bez toho, aby sa po nanesení zmyla. Maska Dermastir totiž za sebou nezanecháva zvyškové množstvo.

Zlepšená kvalita pokožky je viditeľná hneď na druhý deň. Ak porovnáte vzhľad pokožky pri použití len nočného krému a použití nočného krému zároveň s maskou, výsledok je viditeľný hneď na druhé ráno.

Dermastir Leave-In maska zvyšuje pôsobenie drahých nočných krémov a sér, nakoľko pomáha k dlhšiemu pôsobeniu ich zložiek v pokožke a vďaka nej sa nevytrácajú. Keď zostanú zložky dlhšie v pokožke, zvýši sa stupeň ich pôsobenia.

érum s čistým koenzýmom Q10

Tieto jednorazové gélové kapsule s čistým koenzýmom Q10 redukujú jemné línie a vrásky a viditeľne pleť zjemňujú, omladzujú a posilňujú.

CoEnzyme Q10 je balený v praktických gélových kapsulách, ktoré chránia jeho čistotu a čírosť.

Výsledok používania Dermastir CoEnzyme Q10: pleť je pevnejšia pretože zásobuje bunky pokožky kyslíkom a odstraňuje línie a vrásky.

Bunkám tak nechýba kyslík a sú posilnené.

CoEnzyme Q10 podporuje tvorbu kolagénu. CoEnzyme Q10 je obzvlášť potrebný pri ošetrovaní suchej pokožky, napríklad na rukách alebo popraskaných pätách.

sérum s koenzýmom q10

ďalšie produkty v kategórii: